Pozitív Centrum Táncművészeti Egyesület

(Kelebek Tánciskola)

Már 37 éve Debrecenben...                       Debrecen, Domb utca 1. II. emelet

Szeretettel üdvözöljük!

Kedves Látogatók! Weboldalunk megújult, itt a régi oldalunkon is tájékozódhatnak, de a legfrissebb információkat, már itt találják meg:

www.pozitivcentrum.hu

Tánciskolánk 37 éve működik Debrecenben, 2013. őszétől egyesületté alakultunk át, így mostmár a nevünk Pozitív Centrum Táncművészeti Egyesület. Iskolánkban a gyermekek már 4 éves kortól tanulhatnak.

GYEREKEK RÉSZÉRE (Óvodások és kisiskolások): KLASSZIKUS BALETT, MŰVÉSZI TORNAMODERN SHOW TÁNC, AKROBATIKUS SHOW TÁNC oktatás folyik.

A HÖLGYEKNEK a következő alakformáló, kondicionáló és kikapcsolódási lehetőségeket ajánljuk:

ALAKFORMÁLÓ, ZSÍRÉGETŐ TÁNCÓRÁK:  HASTÁNC-BOLLYWOOD, FITNESZ TÁNC.

Tánciskolánkban 2014. januártól egy új csoport indult a 13-25 éves lányok, fiúk részére: az IFJÚSÁGI MODERN SHOW TÁNC-fellépő és verseny csoport.

Az órákat felsőfokú pedagógus végzettséggel is rendelkező, gyakorlott és képzett tánctanárok, edzők vezetik. Tanítványaink a tanév során különféle rendezvényeken lépnek fel és táncversenyeken vesznek részt.

Kellemes légkörben fogadjuk a hozzánk járó tanítványokat és kísérőiket. Táncóráink tükrös, balettrúddal felszerelt teremben zajlanak. Vendégeink, tanítványaink részére külön társalgót és külön, saját öltözőt biztosítunk. A táncórák a szülők számára nyilvánosak, tehát nem zárt ajtók mögött zajlanak. A táncteremhez kapcsolódó társalkodóban a szülők kényelmesen végignézhetik az órákat, így figyelemmel tudják kísérni gyermekük fejlődését.

A tánc/torna órák 45 percesek. A gyerekek heti 2 tanórában tanulnak, a felnőtt táncórák választhatók heti 1 órában is. Az akrobatika óráink ingyenesek a modern táncot választók számára (heti 1 x 30 perc). A verseny csoportjaink táncosai heti 1 alkalommal dupla táncórán + akrobatika órán vesznek részt.

Ha szeretnél egy jó társaság tagja lenni, ha szeretnél jó zenékre kikapcsolódni, akkor Téged is szeretettel várunk Tánciskolánkban!

Jelentkezés:

06/20/416-8824

BEIRATKOZÁS:

JELENTKEZÉS TÁNC/TORNA TANFOLYAMAINKRA

INFÓ: 06204168824

Pozitív Centrum T.M.E. Debrecen, Domb u. 1. II. emelet

(a Hangyaboly Játszóház felett)

Pozitív Centrum

Táncművészeti Egyesület

Debrecen, Domb utca 1. II. emelet ( a porta épületében)

06-20-416-8824

(SMS-t, Rejtett számú hívást nem fogadunk!)

e-mail : pozitivcentrumtse@gmail.com

Adószám: 18594139-1-09

• TÁNCTÁBOR 2017.

• ÚJ WEBOLDALUNK

Ezen a weboldalon olvasható információk is hitelesek, de ezentúl bővebb információkat (árak, órarend...)

új weboldalunkon olvashatnak:

• MLTSZ és DANCE REVOLUTION CUP

Az idei táncversenyek pillanatai (2016.):

A versenyekről ARANY és EZÜST érmekkel tértünk haza!

• XI. Klauzál Kupa Országos Táncverseny

A XI. Klauzál Kupa Országos

Táncversenyen(2014.03.08.)

táncosaink

ezüstérmesek lettek.

• Ezüstérmesek lettünk!

A Magyar Látványtánc és Sportszövetség

(MLTSZ) OB debreceni kvalifikációján

iskolás Hip-hop csoportunk két táncosa

ezüstérmet szerzett.

• KLAUZÁL KUPA 2013 Országos Táncverseny
    2013-03-03 21:34:47

A Klauzál Kupán, amely 2013.

március 3-án került megrendezésre

Budapesten,  tánciskolánk

iskolás Hip-Hop csoportja harmadik,

iskolás Modern tánc csoportja pedig

második

helyezést ért el országos szinten.

• NYERED HA MERED!
    2012-09-29 22:05:21

Tánciskolánk Dance Forever csapatnéven

most Hétfőn (2012. október 1.) 18-órakor

adásba kerül a Viasat3 csatorna

Nyered ha Mered! kvízjátékában!

Asztali nézet